Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Szczodrów

Szczodrów, dolnośląskie

  • 820 000 zł
  • 137,60 m²
  • 5 959,30 zł/m²

Zdjęcie

Szymon Kuczyński

Skontaktuj się

Dom Szczodrów

Szczodrów, dolnośląskie

zaktualizowane:
19 maja 2026

820 000 zł

137,60 m²

5 959,30 zł/m²

Dom Szczodrów

Zaktualizowane: 19 maja 2026

820 000 zł 137,60 m² 5 959,30 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
1 000 m²
Miejsce postojowe:
garaż w bryle budynku
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

1 000 m²

Miejsce postojowe:

garaż w bryle budynku

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 820 000 zł (5 959,30 zł/m²)
  • Rynek: wtórny
  • Dostępny: do uzgodnienia
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 137,60 m² (107 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje; stan: dobry
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: ytong; materiał budowy: ytong; pokrycie dachu: dachówka ceramiczna
  •   instalacje: nowe / wymienione; okna: plastikowe
  • Działka: 1 000 m²
  •   kształt: kwadrat; teren płaski
  •   dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
  • Powierzchnia dodatkowa: taras
  • Media: prąd, szambo; ogrzewanie: centralne ogrzewanie
  • Miejsce parkingowe: garaż w bryle budynku
  • Źródło: biuro nieruchomości: INSULA, zaktualizowane: 19.05.2026
  •   numer ogłoszenia: NSK-DS-1616

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Tradycyjny, funkcjonalny dom parterowy - Szczodrów koło Sycowa

Na sprzedaż świeżo wybudowany i wykończony dom parterowy (bez poddasza użytkowego) z garażem w bryle budynku , położony w spokojnej i zadbanej okolicy, w sąsiedztwie lasu. Nieruchomość znajduje się w miejscowości Szczodrów koło Sycowa , z bardzo dobrym dojazdem do Wrocławia - w bliskiej odległości od wjazdu na drogę S8 (dogodna komunikacja z Wrocławiem, Oleśnicą i Sycowem). (...)

Agent

Szymon Kuczyński

696 075...

696 075 404

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Szymon Kuczyński

696 075...